Tématický web o fenoménu jménem Mercedes-Benz

Zde bych rád uveřejnil takovou malou databázi vyzkoušených opraven a servisů které se buď na Mercedesy specializují nebo dělají natolik poctivě že není problém jim naše kousky svěřit.

Máte-li nějaký dobrý servis,tak prosím napište všechny dostupné kontaktní údaje,u vesnických i cestu,dále o jak komplikovanou závadu šlo-respektive proč dát auto zrovna sem.Přístup,ochota,rychlé přijetí do opravy,neprotahování času a podobně.A také co všechno ten který servis dělá a na co si troufne.Někdo špičkově vyvaří auto,ale klimu neopraví.Takže i rozsah oprav.

Jelikož se jedná o poměrně choulostivé téma-tak potřebuji alespoň 2-3 podobné ohlasy od ostatních.Jednak z důvodu toho,aby si servis nedělal reklamu sám a druhak aby přístup nebyl ovlivněn např.známostí zákazníka(Franta od vedle).

To trochu znevýhodňuje méně známé opravny kam se mercedesáři třeba zrovna nehrnou takže u spolehlivých zdrojů převážně z MBCC jsem ochoten udělat výjimku.

Žádný black-list tu prozatím nebude,ale i špatné zkušenosti posílejte a když se na někoho nashromáždí více špatných ohlasů tak jej možná zavedu.


Dolni Heřmanice, pan Minář

465 391 271
 
Souradnice servisu jsou
 
Loc: 49°57'58.239"N, 16°40'57.404"E
 
http://www.mapy.cz/#x=138260560@y=135558864@z=16@mm=FP
 
http://www.hornihermanice.cz/index.php?clanek=36

Tyto stránky používají obchodní názvy registrované Daimler AG která je jejich majitelem.Zde slouží pouze pro informaci o produktech a k identifikaci těchto produktů,stejně jako označení Mercedes-Benz.Nemáme žádnou spojitost s majiteli ochranných známek a také oni se žádným způsobem nepodílejí na obsahu webu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one